Site Overlay

Hizmetlerimiz

DFT Oto Servis Hizmetler

dftautoserviceKaporta, boya ve mekanik kategorilerinde hizmet verecek olan oto servis hizmetimiz, kaliteye sanat kanat ustalarımız ile DFT Oto Servis’te

Uzman ve yetenekli ekibimiz ile DFT Oto Servis olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Araç bakımlarınız, kaporta ve boya işlemleriniz, mekanik destek ve ağrızalarınız için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Randevu Alma sayfamızdan aracınız için uygun randevu günü talebinde bulunup, tarafınıza bilgi dönüşü sağlanması için formu doldurmanız yeterlidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler..

-Araç Boya Hizmeti-

dftboyaFırın boya ile araç boyama işlemleriniz tozsuz ortamda yapılır, özel filtre başlıkları sayesinde partiköllerin boya ile teması olmadan, havada ki nem oranını minimalize edilerek tamamlanır. Bu şekilde boya işleminin kalitesinin arttırılması sağlanmış olur.

Herhangi bir ton farkı olmadan, araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarı tüm Metalik ve Opak renklerde Fırın Boya işlemi ile giderilir.  Özel olarak hizmet vermekte olan DFT Oto Servis işletmemiz, bünyesinde bulunan uzman ekibi ve teknik donanımı ile tüm araç kaporta hasarlarına özenli işçilik ve profesyonel çözümler üretmektedir.